LĪDERU PROGRAMMAS DALĪBNIEKI 2017

Laura Jurevica, Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, 11.kl.
Emīls Liepnieks, Kuldīgas Centra vidusskola, 11.kl.
Estere Tauriņa, Limbažu novada ģimnāzija, 10.kl.
Kristers Ķeveris, Madonas Valsts ģimnāzija, 11.kl.
Jēkabs Tutiņš, Mārupes vidusskola, 11.kl.
Alīna Anete Birnika, Ogres 1.vidusskola, 11.kl.
Anastasija Ivanoviča, Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskola, 10.kl.
Annamarija Pumpura, Rīgas Franču licejs, 10.kl.
Katrīna Bičevska, Rīgas Franču licejs, 12.kl.
Dana Koniševska, Rīgas Juglas vidusskola, 12.kl.
Līva Luīze Lancere, Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, 12.kl.
Filips Krišjānis, Rīgas Valsts 2.ģimnāzija, 12.kl.
Matīss Ziedonis, Rīgas Valsts 3.ģimnāzija, 12.kl.
Rihards Krūmiņš, PIKC Rīgas Valsts tehnikums, 3.kurss
 

LĪDERU PROGRAMMAS ABSOLVENTI 2016

Laura Timko, Aizkraukles novada ģimnāzija, 10.kl.
Paula Ābele, Ādažu Brīvā Valdorfa skola, 10.kl.
Kārlis Vagalis, Daugavpils Valsts ģimnāzija, 11.kl.
Ervīns Stradiņš, Gulbenes novada ģimnāzija, 12.kl.
Jānis Grūtups, Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, 10.kl.
Reinis Nikuļcevs, Jelgavas Valsts ģimnāzija, 11.kl.
Una Arbidāne, Limbažu 3.vidusskola, 12.kl.
Veronika Lisovska, PIKC Rīgas Valsts tehnikums, 3.kurss
Gints Kapteinis, Pļaviņu novada ģimnāzija, 10.kl.
Diāna Heislere, Rīgas 64.vidusskola, 10.kl.
Daniela Gods - Romanovska, Rīgas Franču licejs, 12.kl.
Kaspars Grabovskis, Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, 12.kl.
Kristaps Arkliņš, Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, 11.kl.
Roberta Marta Jansone, Rīgas Valsts 2.ģimnāzija, 12.kl.
Elīna Zelča, Valmieras tehnikums, 3.kurss
Georgs Siders, Ventspils 4.vidusskola, 11.kl.
 

LĪDERU PROGRAMMAS ABSOLVENTI 2015

 
Edvarts Indārs, Āgenskalna Valsts ģimnāzija, 10.kl.
Andris Kāposts, Bauskas Valsts ģimnāzija, 10.kl.
Ilva Kristiāna Langrate
Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija, 11.kl.
Vēsma Asja Kurzemniece
Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, 10.kl.
Kristiāns LancmanisMadonas Valsts ģimnāzija, 11.kl.
Elizabete DikmaneMārupes vidusskola, 11.kl.
Diāna Anna KreicbergaPumpuru vidusskola, 12.kl.
Beāte BlūmaRīgas Teikas vidusskola, 11.kl.
Toms Timpars, Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, 10.kl.
Ivans Jānis BindersRīgas Valsts 2.ģimnāzija, 11.kl.
Ričards KrūzeRīgas Valsts 2.ģimnāzija, 11.kl.
 

                       

© Junior Achievement - Young Enterprise Latvija. Visas tiesības aizsargātas.