Aktualitātes

Pavasara SMU gadatirgus 2017

Šonedēļ divas dienas - 10. un 11. martā biznesa izglītības biedrība Junior Achievement Latvija organizē Pavasara skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgu, kas norisināsies tirdzniecības centrā Domina Shopping. 

Aicinām ikvienu ieraudzīt skolēnu radošās, inovatīvās idejas, iegādāties dažādus produktus un iegūt pavasarīgu prieku!

 

10. martā - Rīgas Pavasara gadatirgus (Rīgas skolu skolēnu produkcija)

Rīgas Pavasara gadatirgus DALĪBNIEKI

Pasākuma programma 10. martā


11. martā - Latvijas Pavasara gadatirgus (visas Latvijas, tai skaitā Rīgas skolu skolēnu produkcija)

Latvijas Pavasara gadatirgus DALĪBNIEKI

Pasākuma programma 11. martā

 

Uzsāktā sadarbība ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru sniedz vēl vairāk skolām iespējas kvalitatīvi īstenot Skolēnu mācību uzņēmumu programmu. LIAA ir gandarīta atbalstīt jauniešu pirmos soļus uzņēmējdarbībā un uzsver, ka ir ļoti svarīgi sekmēt inovatīvu uzņēmējdarbību, kam piemīt izaugsmes potenciāls un kas nākotnē nodrošinās attīstību Latvijā. Tieši skolēni ir tie, kuri pēc dažiem gadiem būs darba tirgū un veidos savus uzņēmumus, balstoties uz skolā gūtajām zināšanām un pieredzi. Junior Achievement Latvija Skolēnu mācību uzņēmumu programma ir lielisks veids, kā skolēniem šīs zināšanas un iemaņas apgūt praktiskā un aizraujošā veidā. Dalība gadatirgū skolēniem sniedz neatsveramu pieredzi un norūda caur veiksmēm un neveiksmēm, tādējādi liekot analizēt pieļautās kļūdas un nepārtraukti attīstīties.

Tirdzniecības centra Domina Shopping direktore Dina Bunce: “Sākoties mūsu un Junior Achievement otrajam sadarbības gadam, esam ļoti gandarīti par jau kopā paveikto un arī turpmākajiem projektiem, kas veicinās jaunās paaudzes uzņēmējdarbības iemaņu un talanta attīstību. Priecājamies uzņemt pie mums ciemos jaunos biznesmeņus un ražotājus no visdažādākajām Latvijas skolām. Un novēlam ikkatram gadatirgus dalībniekam izmantot visas šī pasākuma sniegtās iespējas, asinot savas personīgās pārdošanas un klientu apkalpošanas prasmes, kā arī gūstot pieredzi un iedvesmu gan no saviem konkurentiem, gan arī reālajiem Domina Shopping veikaliem.”

Gadatirgus ietvaros pieredzējusi profesionāļu, uzņēmēju un akadēmisko spēku komanda jaunos uzņēmumus vērtēs un apbalvos 8 nominācijās — Sociāli atbildīgs uzņēmums, Inovatīva biznesa ideja, Labākais stends, Labākā pārdošanas komanda, Videi draudzīgs produkts, Komerciālākais produkts un Uz zināšanām balstīts produkts, kā arī šogad nākusi klāt vēl viena jauna nominācija — Sociālo mediju komunikācijas balva, kurā uzņēmumu komunikāciju digitālajā vidē vērtēs Draugiem Group satura mārketinga komanda.

Gadatirgus tiek īstenots LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

SMU Pavasara gadatirgu atbalsta Swedbank un Rīgas dome, informatīvi atbalsta portāli inbox.lv, spoki.lv, un tiešsaistes sociālā tīmekļa vietne draugiem.lv, kā arī izdevniecība Dienas Mediji.

Biedrību Junior Achievement Latvija atbalsta sabiedrisko un sociālpolitisko attiecību aģentūra MRS grupa.

 

Kontaktpersona:

Laura Teivāne
JA Latvija projektu vadītāja
25130098

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru
        KALENDĀRS 
swedbank.lv

      

© Junior Achievement - Young Enterprise Latvija. Visas tiesības aizsargātas.