Aktualitātes

Projekta CBEwB dalībnieku panākumi Igaunijā

2017. gada 10. un 11. februārī Tallinā, Igaunijā norisinājās skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus, kurā piedalījās arī Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu dalībnieki - starptautiskā projekta Central Baltic Student Enterprises without Borders (CBEwB) dalībnieki. 

No Latvijas gadatirgū piedalījās 19 vidusskolas vecuma jaunieši un 6 skolu skolotāji no Iecavas vidusskolas, Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas, Olaines 1. vidusskolas, Alojas Ausekļa vidusskolas, Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas, Jaunburtnieku vidusskolas un Rūjienas vidusskolas. 

Divi starptautiskie kopuzņēmumi guva īpašu atzinību - 17 CBEwB komandu konkurencē Mārtiņa Gvazdžiauska un Paulas Gabrusevas SMU U-Cloud no Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas ieguva godpilno pirmo vietu!

Savukārt, Iecavas vidusskolas uzņēmums FindSer, kura sastāvā Kristaps Anspoks un Līga Norvaiša, ieguva pircēju simpātiju balvu! Gandarījums gan par skolēniem, gan skolotājiem - lai veicas arī turpmāk!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Par projektu CBEwB:

Projekts "Central Baltic Student Enterprises without Borders" (CBEwB) ir projekts, kura mērķis ir veicināt starptautisku skolēnu uzņēmumu veidošanos, iesaistot 4 valstu (Igaunija, Latvija, Somija, Zviedrija) skolēnus, kuri izveido 3 gadu laikā 50 kopuzņēmumus, kā arī skolotāju - konsultantu  apmācība, lai  koordinētu skolēnu darbošanos. 

Vairāk informācijas: centralbaltic.eu/content/12-more-entrepreneurial-youth

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru
        KALENDĀRS 
swedbank.lv

      

© Junior Achievement - Young Enterprise Latvija. Visas tiesības aizsargātas.