Aktualitātes

Noskaidroti "Gada labākais ekonomikā 2017" nominanti

Lai veicinātu sabiedrības interesi par Latvijas jauniešu sasniegumiem ekonomikā, Junior Achievement Latvija (JA Latvija) no 1996. gada rīko konkursu Gada labākais ekonomikā. Šogad konkursa Gada labākais ekonomikā 2017 laureātus godināsim 16. jūnijā, Latvijas Bankas Zelta zālē.

Konkursā  tiek noteikti un apbalvoti labākie JA Latvija programmu dalībnieki – pedagogi, skolu direktori un skolēni, kuri savu darbu veic pašaizliedzīgi, atbildīgi, ar augstu profesionalitāti un neizsīkstošu enerģiju, veicinot Latvijas tautsaimniecības attīstību. JA Latvija un sadarbības partneri īpaši pateiksies skolotājiem, kuri iemieso pedagoga profesijas mīlestību un devuši lielu ieguldījumu mērķtiecīgas, zinošas Latvijas sabiedrības veidošanā. Sumināti tiks skolēni, kas ne tikai sasnieguši izcilus rezultātus ekonomiskās izglītības teorijā, bet arī veiksmīgi un radoši pielietojuši šīs zināšanas biznesa praksē un bijuši sociāli atbildīgi, darbojoties JA Latvija programmās.

Konkursa ietvaros tiks sumināti arī sociāli atbildīgākie, aktīvākie sadarbības partneri, kas ir JA Latvija uzticamākie sabiedrotie, kuri iedvesmo skolēnus, palīdzot viņiem apgūt ekonomikas zinības un mudina tās pielietot dzīvē.

Gada labākais ekonomikā laureāti

Pasākuma programma

Visi konkursa nominanti, skolu direktori un skolēnu skolotāji saņems oficiālu ielūgumu uz Gada labākais ekonomikā 2017 apbalvošanas ceremonijas pasākumu. 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru
        KALENDĀRS 
swedbank.lv

      

© Junior Achievement - Young Enterprise Latvija. Visas tiesības aizsargātas.