Aktualitātes

Pieteikšanās inovatīvu Skolēnu mācību uzņēmumu izveides un konsultēšanas vasaras apmācībām!

Latvijas lielākā Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement Latvija (JA Latvija) un LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros augustā organizē 2 dienu skolotāju apmācību inovatīvu Skolēnu mācību uzņēmumu izveidē un konsultēšanā.

Vēl tikai līdz 15. augustam Latvijas lielākā izglītības organizācija Junior Achievement Latvia (JA Latvija) aicina pieteikties skolotājus divu dienu pedagogu apmācībām Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) programmas apgūšanā, kas no 23. līdz 24. augustam norisināsies Rīgā. Apmācības līdzfinansē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra - LIAA , un tajās aicināti pieteikties pamata, vispārējās, profesionālās izglītības pedagogi bez pieredzes skolēnu mācību uzņēmumu konsultēšanā, kā arī pedagogi ar ilggadēju pieredzi profesionālo prasmju pilnveidošanai.

Apmācību laikā skolotājiem būs iespēja iepazīties ar skolēnu mācību uzņēmumu metodi — kā ar tās palīdzību pilnveidot izglītības saturu un kā metode sniedz ieguldījumu jauniešu karjeras izglītībā, kā metode attīsta uzņēmējspēju kompetences skolēnos. Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija ir atzinusi SMU mācību metodi un rekomendē to izglītības iestādēm kā uzņēmējspējas attīstošu un pilnveidojošu mācību metodi.

Apmācību programmā:
1. JA Latvija programmu nozīme izglītības saturā, JA Latvija valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns.
2. Uzņēmējdarbības prasmes un attīstības mērķi jaunajā izglītības saturā, VISC vadītājs Guntars Catlaks.
3. Diskusija par izglītības sistēmas lomu uzņēmējdarbības veiksmes faktorā, diskutēs zinātnieks Mārcis Auziņš un uzņēmējs Ģirts Rungainis.
4. Pieredzē dalīsies SMU Eiropas konkursa dalībnieki no Igaunijas un Latvijas, kā arī pedagogi un mentori.
5. Viedā ekonomika. Ieva Kalve, uzņēmēja, konsultante.
6. Kā skolām kļūt efektīvākām? “Industrija 4.0”; Baltic 3D.
7. SMU veidošanas inovatīvās darbnīcas.

Apmācības ir virzītas ne tik daudz uz Skolēnu mācību uzņēmumu izveidi, bet galvenokārt uz inovāciju tā izveidē un konsultēšanā. Būs iespēja smelties idejas un motivāciju no SMU dalībniekiem un skolotājiem ar ārvalstu pieredzi, kā arī šim nolūkam uzaicināts īpašais viesis pastāstīs, kas ir viedā ekonomika un kā tā var palīdzēt veidot inovatīvus un tehnoloģiskus SMU. 

Apmacības norisināsies no 23. līdz 24. augustam augstskolā Turība, Graudu ielā 68, Rīgā. Pieteikšanās līdz 2017. gada 15. augustam.

Uzmanību - vietu skaits ierobežots!

PROGRAMMA

​​

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skolotāju apmācības tiek organizētas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība, un pateicoties ilggadējā partnera AS Swedbank atbalstam.

PIETEIKUMA ANKETA

Kontaktpersona:
Inga Bolmane
JA Latvija programmu direktore
inga@jal.lv

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru
        KALENDĀRS 
swedbank.lv

      

© Junior Achievement - Young Enterprise Latvija. Visas tiesības aizsargātas.