Aktualitātes

Tiekamies Sarunu festivālā "LAMPA"

“Uzņēmēja gēns ir jāaudzina jau no bērnudārza, jāveido uzņēmējdarbības prestižs, sabiedrības sapratne par uzņēmējdarbības nozīmīgumu un, attiecīgi, jāveicina pieprasījums pēc uzņēmējiem. Tas nozīmē, ka ir nepieciešamas reformas izglītības sistēmā, balstoties uz latviešu mentalitātes analīzi attiecībā uz gatavību uzņemties riskus” - bija viens no secinājumiem, kas izskanēja LTRK Pakalpojumu Padomes organizētajā diskusijā par Latvijas tautsaimniecības nākotni, kas notika pirms nepilna gada, 2016. gada LAMPĀ.

2017. gada LAMPA ir iecerēta kā turpinājums iepriekšējā gada diskusijai, fokusējoties uz vienu no iepriekš skartajām tēmām – uzņēmējdarbības izglītību un iespējām to iekļaut obligātajā vispārējās izglītības mācību programmā. Vai vispār, kāpēc, ja jā, tad, no kāda vecuma, kādā formātā, kā veidotos korelācija ar jauno pieeju mācību procesam – būtu jautājumi uz kuriem meklēt atbildes diskusijā.

Kas ir uzņēmējdarbība? Nodarbošanās jeb domāšanas veids?
Kādas kvalitātes ir nepieciešamas uzņēmējam un vai tās māca skolā?
Kā jāmainās izglītības sistēmai?
Mums ir atbildes!

Tev arī ir ko teikt?
Tiekamies sestdien, 1. jūlijā, festivālā “LAMPA”, uz Swedbank Izglītības skatuves no 14:00-15:30, kur satiksi JA Latvija valdes priekšsēdētāju Jāni Krievānu!

Īpaši gaidām SMU programmas absolventus – mēs esam pārliecienāti, ka jums ir ko teikt!

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru
        KALENDĀRS 
swedbank.lv

      

© Junior Achievement - Young Enterprise Latvija. Visas tiesības aizsargātas.