Aktualitātes

Piesakies vidusskolēnu uzņēmējdarbības akseleratoram "JESS 2017"

Rīgas Ekonomikas augstskola (SSE Riga) sadarbībā ar Junior Achievement Latvija (JA Latvija) un Madonas pilsētas domi organizē ikgadējo vidusskolēnu uzņēmējdarbības akseleratoru “JESS 2017” – 6 dienas garu uzņēmējdarbības nometni vidusskolēniem. “JESS 2017” norisināsies no 7. līdz 12. augustam, Madonas biznesa inkubatorā.

Pieteikties “JESS 2017” aicinām 10. – 12. klašu skolēnus, kas padziļināti interesējas par uzņēmējdarbību un labprāt iegūtu papildus praktiskās zināšanas par sava biznesa uzsākšanu. Dalībniekiem, kopā ar 14 jauniešiem no JA Latvija Līderu programmas, būs iespēja pārbaudīt un attīstīt savas biznesa idejas reālās situācijās ar visiem ierobežojumiem un prasībām, kas attiecas uz jauniem uzņēmumiem – biznesa ideju ģenerēšana (pretendentiem nav nepieciešamas esošas biznesa idejas), biznesa modelēšana, produkta prototipa izveide, klientu atttiecību vadīšana, kā arī prezentācijas prasmes uzņēmuma attīstības posmā – tas viss pieredzējušas  žūrijas priekšā!

Akseleratora dalībnieki tiks sadalīti komandās – katrā komandā 3 jaunieši. Katras komandas uzdevums būs attīstīt savu biznesa ideju, ko prezentēs žūrijai “JESS 2017” beigās. Katram dalībniekam dalībai būs nepieciešams augsts motivācijas līmenis, apvienojumā ar pašdisciplīnu, spēju veiksmīgi strādāt komandā, tai skaitā dalīties ar esošajām zināšanām un informāciju, deleģēt uzdevumus un stingri ievērot termiņus, kā arī darboties pastāvīgas neskaidrības apstākļos.

Darbs pie Jūsu ideju izstrādes tiks papildināts ar lekcijām no biznesa kopienas pārstāvjiem, kā arī ar citiem profesionāļiem. Dalībniekiem tiks garantēts interesants, aizraujošs un jautri pavadīts laiks, kā arī iespēja iegūt jaunas zināšanas un prasmes.

Akseleratora komanda: 
Viesturs Sosārs, viesturs.sosars@sseriga.edu
Rīgas Ekonomikas augstskolas uzņēmējdarbības specializācijas kursa vadītājs

Dāvis Suneps, davis.suneps@techhub.com
Jaunuzņēmumu koprades telpas TechHub Riga direktors

Dalības maksa:  €80 + PVN

Pieteikšanās dalībnieku atlasei: Akseleratora potenciālajiem dalībniekiem līdz 2017. gada 17. jūlija plkst. 23.59 jānosūta motivācijas video (max 2 min) latviešu valodā uz e-pasta adresi: liene.sandalane@sseriga.edu.

Izpēti sīkāk:  jess.sseriga.edu

 

JA Latvija Līderu programmu atbalsta Nordea Bank AB Latvijas filiāle, programma tiek īstenota sadarbībā ar uzņēmumu CleanR un Rīgas Koučinga skolu.

 

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru
        KALENDĀRS 
swedbank.lv

      

© Junior Achievement - Young Enterprise Latvija. Visas tiesības aizsargātas.