Aktualitātes

Pedagogiem iespēja pieteikties A līmeņa tālākizglītības kursu 2. modulim

Latvijas lielākā Biznesa izglītības biedrību Junior Achievement Latvija (JA Latvija) un LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros 5. oktobrī organizē A līmeņa tālākizglītības kursus pedagogiem, skolu vadītājiem, vietniekiem, lai iedvesmotu un mācītu, kā motivēt jauniešus biznesa uzsākšanai.

Apmācības ir virzītas ne tik daudz uz aktīvu darbu grupās par konkrētām uzņēmējdarbības pozīcijām, bet galvenokārt uz katra dalībnieka motivāciju novērtēt uzņēmējdarbības nozīmi gan pašu pedagogu, gan jauniešu – karjeras izaugsmē, gan visas valsts tautsaimniecības attīstīšanā. Tā būs pozitīva iniciatīva paskatīties uz uzņēmējdarbības vidi no pedagogu skatu punkta. 

A līmeņa tālākizglītības kursu mērķis ir iedrošināt pēc iespējas plašāku pedagogu daļu motivēt jauniešus uzsākt uzņēmējdarbību, celt uzņēmējdarbības prestižu sabiedrības acīs, kā arī sekmēt pedagogu izpratni par inovāciju lomu konkurētspējas veicināšanā, informēt par norisēm saistībā ar inovācijām, tādējādi mudinot pēc iespējas plašāku pedagogu un jauno uzņēmēju (SMU) daļu pievērsties inovatīvu risinājumu izstrādei un pielietošanai.

Kursi norisinās trīs moduļos. Katrā modulī tiks aktualizēta atsevišķa uzņēmējdarbības izglītības tēma:

1.modulis – 5. aprīlī, 2017. SMU kā mācību metode Latvijā un Eiropā. Pedagogu pieredze (jau notika).
2.modulis – 5. oktobrī, 2017. Ar RTU Riga Business School atbalstu par tēmu "Inovatīvu SMU izveide. Labākās mācību metodes un pieredzes apgūšana". PROGRAMMA
3.modulis – 9. decembrī, 2017. Uzņēmējdarbības vide Latvijā. Diskusija- Kā motivēt jauniešus pievērsties uzņēmēja karjerai?

 

Pieteikties aicinām līdz 2017. gada 29. septembrim Latvijas izglītības iestāžu dažādu mācību priekšmetu un izglītības pakāpes pedagogus, aizpildot anketu

Dalībnieku skaits kursos ierobežots.

Apgūstot visu trīs moduļu  kursu programmu 36 stundu apjomā, pedagogi no 2018. gada 10. janvāra varēs saņemt apliecību, kas derīga, uzrādot izglītības dokumentus. A līmeņa kursu programma ir saskaņota Izglītības un zinātnes ministrijā.

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru
        KALENDĀRS 
swedbank.lv

      

© Junior Achievement - Young Enterprise Latvija. Visas tiesības aizsargātas.