Aktualitātes

Uzņēmējdarbības vebināri SMU programmas dalībniekiem

Ikviens JA Latvija skolēnu mācību uzņēmums (SMU), kas vēlas papildināt savas zināšanas un iegūt jaunas prasmes biznesa ideju ģenerēšanā, uzņēmuma vadīšanā, mārketingā un prezentēšanā, ir aicināts tiešsaistē piedalīties tieši SMU paredzētos biznesa vebināros (video konferencēs), kas īstenoti sadarbībā ar RTU Riga Business School. 
 


1. VEBINĀRS
Veiksmīgas biznesa idejas radīšanas un koncepta kritēriji

Datums: 5. oktobris plkst. 13.00 – 14.40
Mērķis: Izveidot veiksmīgi darbojošos skolēnu mācību uzņēmumu.

Lektori:
- Claudio A. Rivera, RTU Riga Business School bakalaura programmas direktors, lielāko daļu savas karjeras ir veltījis līderības un organizatoriskās uzvedības pētniecībai, apmācībām un konsultācijām, apmācot cilvēkus vairāk nekā 10 valstīs.
- Raivis Kalniņš, SIA "Brain Games" izpilddirektors. Kopš dibināšanas 2004. gadā "Brain Games" attīsta galda spēļu kultūru un tirgu Latvijā un Baltijā. Ar katru gadu šis tirgus pieaug par 25%.
- Ritvars Helmšteins, SIA Lursoft IT. Lursoft datubāzes – to izmantošana mācību darbā. Kā iegūt informāciju par uzņēmējdarbību Latvijā.  

Jau noslēdzies! Video ieraksts pieejams ŠEIT

 

2. VEBINĀRS 
Uzņēmuma un produktu prezentēšana un pārdošana

Datums: 13. novembris plkst. 13.00 - 13.40

Lektore: 
- Inga Jākobsone, ieguvusi doktora grādu Banku augstskolā, RISEBA un VA biznesa vadības kopīgajā doktorantūras programmā. Viņas zināšanu specialitātes sedz stratēģisko vadību, starptautisko uzņēmējdarbību, ražošanas un vadības darbības.  

Jau noslēdzies! Video ieraksts pieejams ŠEIT

 

3. VEBINĀRS 
Uzņēmuma un produkta mārketinga stratēģijas

Datums: 1. decembris plkst. 13.00 - 13.40

Lektore: 
- Polina Nazarova, biznesa attīstības vadītāja Deloitte Latvia. Pirms tam P.Nazarova 3 gadus bija Amoralle vadītāja, kā arī Mārketinga departamenta vadītāja IT kompānijā Inbox. Viņas galvenās kompetences jomas ietver pozicionēšanu, reklāmu, sociālos medijus un produktu attīstību.

Jau noslēdzies! Video ieraksts pieejams ŠEIT

 

 

Kontaktinformācija:
Linda Volāne
JA Latvija projektu koordinatore
linda@jal.lv
28304023

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru
        KALENDĀRS 
swedbank.lv

      

© Junior Achievement - Young Enterprise Latvija. Visas tiesības aizsargātas.