Aktualitātes

Aicina pedagogus pieteikties A līmeņa tālākizglītības kursu 3.modulim

Lai iedvesmotu un mācītu, kā motivēt jauniešus biznesa uzsākšanai, Junior Achievement Latvija (JA Latvija) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) 9. decembrī organizē A līmeņa tālākizglītības kursu 3.moduli pedagogiem, skolu vadītājiem un vietniekiem.

 

 

Apmācības būs vērstas galvenokārt uz katra dalībnieka motivāciju novērtēt uzņēmējdarbības nozīmi gan pašu pedagogu, gan jauniešu karjeras izaugsmē, gan visas valsts tautsaimniecības attīstībā. Tā būs pozitīva iniciatīva paskatīties uz uzņēmējdarbības vidi no pedagogu skatu punkta. 

A līmeņa tālākizglītības kursu mērķis ir iedrošināt pēc iespējas plašāku pedagogu daļu motivēt jauniešus uzsākt uzņēmējdarbību, celt uzņēmējdarbības prestižu sabiedrības acīs, kā arī sekmēt pedagogu izpratni par inovāciju lomu konkurētspējas veicināšanā, informēt par norisēm saistībā ar inovācijām, tādējādi mudinot pēc iespējas plašāku pedagogu un jauno uzņēmēju (SMU) daļu pievērsties inovatīvu risinājumu izstrādei un pielietošanai.

Kursi norisinās trīs moduļos. Katrā modulī tiek aktualizēta atsevišķa uzņēmējdarbības izglītības tēma:

1.modulis – 5. aprīlī, 2017. “SMU kā mācību metode Latvijā un Eiropā. Pedagogu pieredze” (jau noticis).
2.modulis – 5. oktobrī, 2017. Ar RTU Riga Business School atbalstu par tēmu “Inovatīvu SMU izveide. Labākās mācību metodes un pieredzes apgūšana” (jau noticis).

3.modulis – 9. decembrī, 2017. “Uzņēmējdarbības vide Latvijā. SMU darbībā”. PROGRAMMA

Pieteikties aicinām līdz 2017. gada 4. decembrim  Latvijas izglītības iestāžu dažādu mācību priekšmetu un izglītības pakāpes pedagogus, aizpildot ANKETU.

Dalībnieku skaits kursos ierobežots.

Apgūstot visu trīs moduļu  kursu programmu 36 stundu apjomā, pedagogi no 2018. gada 10. janvāra varēs saņemt apliecību, kas derīga, uzrādot izglītības dokumentus. A līmeņa kursu programma ir saskaņota Izglītības un zinātnes ministrijā.

Pasākums tiek īstenots LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

Kontaktpersona:
Inga Bolmane
JA Latvija programmu direktore

inga@jal.lv

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru
        KALENDĀRS 
swedbank.lv

      

© Junior Achievement - Young Enterprise Latvija. Visas tiesības aizsargātas.