Aktualitātes

Skolēn, piesaki savu komandu JA TITAN reģionālajam čempionātam!

JA Latvija partnerskolas novembra un decembra laikā rīko biznesa simulācijas spēles JA TITAN reģionālos čempionātus, dodot iespēju katra čempionāta trīs labākajām komandām piedalīties JA TITAN valsts mēroga pusfinālā. Astoņas valsts mēroga pusfināla labākās komandas piedalīsies finālā 30. janvārī. 

 

JA TITAN reģionālais čempionāts Ventspilī

Čempionāta norise: 18. decembrī no plkst. 12:00, Ventspilī, Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3.Būs fināls.

JA Latvija partnerskolām ir iespēja pieteikt komandas sūtot informāciju reģionālā čempionāta organizatorei  Kristīnei Kornijanovai caur tiešsaites saiti:  http://ej.uz/titanVentspils2017 ,par komandām: skola, komandas nosaukums, 2-4 dalībnieku vārdi, uzvārdi, atbildīgais skolotājs un kontaktinformācija.

 

JA TITAN reģionālie čempionāti Rīgā 1. un 8. decembrī

Čempionātu norise: 1. decembrī Rīgā, Rīgas Valsts 3.ģimnāzijā, Grēcinieku ielā 10. Būs atlase, pusfināls, fināls.
Rīta čempionāta sākums plkst. 8:15.
Dienas čempionāta sākums plkst. 13:00.

JA Latvija partnerskolām ir iespēja pieteikt komandas līdz 27. novembra plkst. 15:59, sūtot informāciju reģionālā čempionāta organizatoram Andrim Priekulim uz e-pastu andris.priekulis@edu.riga.lv par komandām: skola, komandas nosaukums, 2-4 dalībnieku vārdi, uzvārdi, atbildīgais skolotājs un kontaktinformācija. Uzmanību – jānorāda arī, vai dalība tiek pieteikta rīta vai dienas čempionātā!

Čempionāta norise: 8. decembrī Rīgā, Rīgas Valsts 3.ģimnāzijā, Grēcinieku ielā 10. Būs atlase, pusfināls, fināls.

Rīta čempionāts sākums plkst. 8:15.
Dienas čempionāta sākums plkst. 13:00.

JA Latvija partnerskolām ir iespēja pieteikt komandas līdz 4. decembra plkst. 15:59, sūtot informāciju reģionālā čempionāta organizatoram Andrim Priekulim uz e-pastu andris.priekulis@edu.riga.lv par komandām: skola, komandas nosaukums, 2-4 dalībnieku vārdi, uzvārdi, atbildīgais skolotājs un kontaktinformācija. Uzmanību – jānorāda arī, vai dalība tiek pieteikta rīta vai dienas čempionātā!

JA TITAN reģionālais čempionāts Talsos

Čempionāta norise: 30. novembrī no plkst. 11:30 Talsos, Talsu 2.vidusskolā, K.Mīlenbaha ielā 32. Būs fināls.

JA Latvija partnerskolām ir iespēja pieteikt komandas līdz 27. novembrim plkst. 15:59, sūtot informāciju reģionālā čempionāta organizatorei Ivetai Rorbahai uz e-pastu iveta.rorbaha@talsi.lv par komandām: skola, komandas nosaukums, 2-4 dalībnieku vārdi, uzvārdi, atbildīgais skolotājs un kontaktinformācija.

JA TITAN reģionālais čempionāts Madonā

Čempionāta norise: 1. decembrī no plkst. 12:30 Madonā, Madonas pilsētas vidusskolā, Valdemāra bulvārī 6. Būs atlase, pusfināls un fināls.

JA Latvija partnerskolām ir iespēja pieteikt komandas līdz 27. novembra plkst. 15:59, sūtot informāciju reģionālā čempionāta organizatorei Ivetai Vabulei uz e-pastu vabule@inbox.lv par komandām: skola, komandas nosaukums, 2-4 dalībnieku vārdi, uzvārdi, atbildīgais skolotājs un kontaktinformācija.

JA TITAN reģionālais čempionāts Limbažos

Čempionāta norise: 4. decembrī no plkst. 11:00, Limbažos, Limbažu 3. vidusskolā, Parka ielā 38. Būs pusfināls un fināls.

JA Latvija partnerskolām ir iespēja pieteikt komandas līdz 30. novembra plkst. 15:59, sūtot informāciju reģionālā čempionāta organizatorei Laimrotai Surskai uz e-pastu laimrotasurska@inbox.lv par komandām: skola, komandas nosaukums, 2-4 dalībnieku vārdi, uzvārdi, atbildīgais skolotājs un kontaktinformācija.

JA TITAN reģionālais čempionāts Liepājā

Čempionāta norise: 5. decembrī no plkst. 10:00 Liepājā, J. Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskolā, Alejas ielā 16. Būs atlase, pusfināls un fināls.

JA Latvija partnerskolām ir iespēja pieteikt komandas līdz 30. novembra plkst. 15:59, sūtot informāciju reģionālā čempionāta organizatorei Gaļinai Skorobogatovai uz e-pastu galina2vsk@inbox.lv un ekonomika@liepaja.edu.lv par komandām: skola, komandas nosaukums, 2-4 dalībnieku vārdi, uzvārdi, atbildīgais skolotājs un kontaktinformācija.

JA TITAN reģionālais čempionāts Jelgavā

Čempionāta norise: 6. decembrī no plkst. 09:00 Jelgavā, Jelgavas Spīdolas ģimnāzijā, Mātera ielā 30. Būs atlase un fināls.

JA Latvija partnerskolām ir iespēja pieteikt komandas līdz 1. decembra plkst. 15:59, sūtot informāciju reģionālā čempionāta organizatoram Kristeram Čamam uz e-pastu kristers.cams@gmail.com par komandām: skola, komandas nosaukums, 2-4 dalībnieku vārdi, uzvārdi, atbildīgais skolotājs un kontaktinformācija.

JA TITAN reģionālais čempionāts Bauskā

Čempionāta norise: 7. decembrī no plkst. 12:00 Bauskā, Bauskas Valsts ģimnāzijā, Uzvaras ielā 10. Būs pusfināls un fināls.

JA Latvija partnerskolām ir iespēja pieteikt komandas līdz 4. decembra plkst. 15:59, sūtot informāciju reģionālā čempionāta organizatorei Intai Bankai uz e-pastu intabanka@inbox.lv par komandām: skola, komandas nosaukums, 2-4 dalībnieku vārdi, uzvārdi, atbildīgais skolotājs un kontaktinformācija.

JA TITAN reģionālais čempionāts Iecavā

Čempionāta norise: 8. decembrī no plkst. 10:00 Iecavā, Iecavas vidusskolā, Skolas ielā 37. Būs pusfināls un fināls.

JA Latvija partnerskolām ir iespēja pieteikt komandas līdz 4. decembra plkst. 15:59, sūtot informāciju reģionālā čempionāta organizatorei Antrai Pārumai uz e-pastu antra.paruma@inbox.lv par komandām: skola, komandas nosaukums, 2-4 dalībnieku vārdi, uzvārdi, atbildīgais skolotājs un kontaktinformācija.

Vairāk informācijas skatīt biznesa simulācijas spēles JA TITAN nolikumā. JA TITAN Latvijā tiek nodrošināts ar RTU Rīgas Biznesa skolas atbalstu. Palīdzēt sagatavoties JA TITAN spēlei piedāvā RBS: www.rbs.lv/titan

Kontaktpersona:
Airita Mileika - Plūme
JA Latvija projektu koordinatore
+371 29322999, airita@jal.lv

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru
        KALENDĀRS 
swedbank.lv

      

© Junior Achievement - Young Enterprise Latvija. Visas tiesības aizsargātas.