Aktualitātes

Aicinām apmeklēt SMU pasākumu CITS BAZĀRS

9. decembrī tirdzniecības centrā Domina Shopping norisināsies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programmas” ietvaros organizācijas Junior Achievement Latvija (JA Latvija) īstenotais skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) “CITS BAZĀRS” — pasākums, kurā jaunieši tirgosies ar pašu radītiem produktiem. Starp jauno uzņēmēju ražojumiem būs atrodamas un iegādājamas tādas preces kā gudrās slēdzenes, multifunkcionāli pledi, galda spēles, telefona lādētāji ar saules bateriju, videi draudzīgi tekstilizstrādājumi, rotaļlietas, bižutērija, interjera priekšmeti mājai un daudz kā cita. Šogad pasākums var lepoties ne tikai ar jaunu koncepciju un attīstošām biznesa aktivitātēm jauniešiem, bet arī rekordlielu pieteikumu skaitu.

Iespējai tirgoties pasākumā “CITS BAZĀRS” bija pieteikušies 350 skolēnu mācību uzņēmumu, un Domina Shopping savu uzņēmumu pārstāvēs 170 labāko ideju autori.

Jaunā pasākuma koncepcija “CITS BAZĀRS” paredz jauno uzņēmēju tirgošanos ar vēl nebijušu vērienu, proti, apmeklētāji preces varēs iegādāties astoņās preču kategorijās — “Pakalpojumi, izklaide”, “Apģērbi, aksesuāri”, “Skaistumkopšana, bižutērija”, “Pārtika, preces virtuvei”, “Elektropreces, gaismas objekti”, “Suvenīri, dāvanas, sezonas preces”, “Spēles, preces bērniem”, “Interjera preces”. Detalizēts pārstāvēto uzņēmumu un produktu saraksts atrodams ŠEIT.

Pasākumā ieviests izglītojošs jaunums — “Swedbank mentoru speed-dating” aktivitāte. Tā ir iespēja jaunajiem uzņēmējiem saņemt 15 minūšu konsultāciju tirgvedības, finanšu plānošanas, produktu attīstīšanas vai uzņēmuma vadības jautājumos. Swedbank mentori atbildēs un meklēs risinājumus uz tādiem jaunajiem uzņēmējiem aktuāliem jautājumiem kā, piemēram, “Kā un kur tirgot savu produktu?”, “Kā piesaistīt finansējumu?”, “Kā veidot uzņēmuma tēlu?” un citiem.

Latvijas skolēnu veikumu klātienē varēs novērtēt, apmeklējot “CITS BAZĀRS” tirdzniecības centrā Domina Shopping Ieriķu ielā 3, Rīgā, 9. decembrī plkst. 11:00–18:00.

Pasākums tiek īstenots LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

“CITS BAZĀRS” informatīvi atbalsta portāli inbox.lv, spoki.lv un tiešsaistes sociālā tīmekļa vietne draugiem.lv, kā arī izdevniecība Dienas Mediji.

PRESES RELĪZE

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru
        KALENDĀRS 
swedbank.lv

      

© Junior Achievement - Young Enterprise Latvija. Visas tiesības aizsargātas.