Aktualitātes

Noskaidroti Līderu programmas dalībnieki

Pēc divām atlases kārtām - pieteikumu iesūtīšanas un klātienes intervijām - tika vērtēti jaunieši, kas šogad pieteikuši dalību Līderu programmai. Pēc vērtējumu apkopošanas ir noskaidrots Līderu programmas ceturtā gada sastāvs - šogad programmā piedalīsies 13 vidusskolēni no 12 Latvijas skolām.

Līderu programmas dalībnieku saraksts

 

Žūrijas sastāvā un dalībnieku izvērtēšanas procesā piedalījās Līderu programmas mentori - Guntars KokorevičsClean RMārtiņš BičevskisValsts nekustamie īpašumi, Mārcis AuziņšLatvijas Universitāte, Edgars Kots, Dienas mediji, Vineta Saulīte, Rīgas Koučinga skola, kā arī JA Latvija valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns un programmu direktore Inga Bolmane. 

Katram dalībniekam programmas laikā tiks piešķirts mentors - Latvijā zināms un veiksmīgs uzņēmējs, politiķis vai viedokļu līderis, kas ar savu pieredzi iedvesmos un iedrošinās jauniešus īstenot savu līdera talantu. Sadarbībā ar Rīgas Koučinga skolu dalībnieki varēs izmantot iespēju apmeklēt personības izaugsmes kouču nodarbības un individuālas tikšanās savu mērķu virzīšanai un projekta uzdevumu veiksmīgai izpildei. 

Programma tiks uzsākta 2018. gada janvārī, kad norisināsies pirmā Līderu programmas meistarklase.   

Vairāk par Līderu programmu: jal.lv/lideruprogramma

 

Kontaktinformācija:
Jānis Bukšs
projektu vadītājs
janis.bukss@jal.lv

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru
        KALENDĀRS 
swedbank.lv

      

© Junior Achievement - Young Enterprise Latvija. Visas tiesības aizsargātas.