Aktualitātes

Latvijas skolēnu mācību uzņēmumi aicināti pieteikties Starptautiskajam SMU festivālam

Junior Achievement Latvija ielūdz Latvijas skolēnu mācību uzņēmumus piedalīties desmitajā Starptautisko skolēnu mācību uzņēmumu festivālā, kas kopā pulcē vairāk nekā 100 mācību uzņēmumus un viņu skolotājus un mentorus no visas Eiropas. Šogad festivāls norisināsies no 9. līdz 11. aprīlim. Gan skolotājiem, gan mācību uzņēmumiem būs iespēja piedalīties starptautiskā konferencē, kā arī 10. aprīlī – gadatirgū.

 

Gadatirgus ietvaros pieredzējusi profesionāļu, uzņēmēju un akadēmisko spēku komanda jaunos uzņēmumus vērtēs un apbalvos 7 nominācijās — Labākais stends, Inovatīvs produkts, Sociāli atbildīgs uzņēmums, Labākā pārdošanas komanda, Labākā video reklāma, Sociālo mediju balva un Labākais starptautiskā skolēnu mācību uzņēmumu festivāla 2018 SMU.

Šobrīd ir sākusies Early-Bird reģistrācija gan ārvalstu, gan Latvijas SMU, kuras ietvaros līdz 26. janvārim festivālam skolotājiem ir iespēja reģistrēt pasākumam arī savu skolu mācību uzņēmumus, izmantojot īpašās Early-Bird cenas. Reģistrācijas forma, kas ir jāaizpilda skolotājam vai mentoram, ir pieejama šeit.

Vietu skaits ierobežots. Reģistrācija neattiecas uz Central Baltic Enterprises without Borders (CBEwB) projekta uzņēmumu dalībniekiem un skolotāju.

Pasākuma valoda angļu.

Vairāk informācijas: www.iscfLatvia.com

 

 

Kontaktinformācija:
Linda Volāne
projektu koordinatore
linda@jal.lv

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru
        KALENDĀRS 
swedbank.lv

      

© Junior Achievement - Young Enterprise Latvija. Visas tiesības aizsargātas.