Aktualitātes

Noskaidroti Latvijas SMU pavasara pasākuma CITS BAZĀRS dalībnieki

10. martā tirdzniecības centrā Domina Shopping norisināsies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros lielākās izglītības organizācijas Junior Achievement Latvija (JA Latvija) īstenotais skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) pasākums CITS BAZĀRS — notikums, kurā apmeklētājiem būs iespēja iegādāties jauniešu radītos produktus.

Latvijas SMU pasākumā CITS BAZĀRS piedalīsies 270 labākie mācību uzņēmumi, pulcējot 800 skolēnus un viņu pedagogus no visas Latvijas.

Apmeklētāji preces varēs iegādāties astoņās preču kategorijās — “Pakalpojumi, izklaide”, “Apģērbi, aksesuāri”, “Skaistumkopšana, bižutērija”, “Pārtika, preces virtuvei”, “Elektropreces, gaismas objekti”, “Suvenīri, dāvanas, sezonas preces”, “Spēles, preces bērniem”, “Interjera preces”.

STENDU PLĀNS

Detalizēts pārstāvēto uzņēmumu un produktu saraksts atrodams ŠEIT.

Pasākuma ietvaros jaunajiem uzņēmējiem būs iespēja piedalīties Swedbank mentoru speed-datingaktivitātē un saņemt 15 minūšu konsultāciju tirgvedības, finanšu plānošanas, produktu attīstīšanas vai uzņēmuma vadības jautājumos. Swedbank mentori atbildēs un meklēs risinājumus uz jaunajiem uzņēmējiem aktuāliem jautājumiem, piemēram, “Kā un kur tirgot savu produktu?”, “Kā piesaistīt finansējumu?”, “Kā veidot uzņēmuma tēlu?”. Savukārt SMU "Business pitch" aktivitātē skolēni no plkst. 13:30 līdz 15:00 varēs prezentēt savu SMU biznesa ideju uz CITS BAZĀRS skatuves. Savukārt LR Patentu valdes pārstāvji visas dienas garumā konsultēs skolēnu par to, kas ir intelektuālais īpašums un kā patentēt savu produktu.

Latvijas skolēnu veikumu klātienē varēs novērtēt, apmeklējot CITS BAZĀRS tirdzniecības centrā Domina Shopping 10. martā no plkst. 11:00 līdz 18:00. Pasākumu īpaši aicināti apmeklēt skolēnu vecāki, radi, draugi!

Pasākums tiek īstenots LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

Skolēnu mācību uzņēmumu programmas stratēģiskais partneris un atbalstītājs ir Swedbank. Pasākumu atbalsta Domina Shopping un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. 

Informatīvie atbalstītāji: inbox.lv, draugiem.lv, kā arī izdevniecība Dienas Mediji.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru
        KALENDĀRS 
swedbank.lv

      

© Junior Achievement - Young Enterprise Latvija. Visas tiesības aizsargātas.