Aktualitātes

Vidusskolēni debatē par kompetencēs balstīta izglītības satura ieviešanu skolās

Kādu izglītību jaunieši Latvijā saņem šodien, un kādu saņems rīt? Jaunā izglītības reforma paredz izmaiņas mācību saturā — ne tikai nodot zināšanas, bet mācīt domāt, risināt problēmas, strādāt grupās, radīt modeļus, meklēt risinājumus. Kā jauno mācīšanās pieeju uztver skolēni? Kādi ir ieguvumi, un vai būs arī zaudējumi?

Par to stundu garā tiešraidē debatēja vidusskolas vecuma jaunieši no dažādām Latvijas skolām, Junior Achievement Latvija (JA Latvija) Līderu programmas dalībnieki.

28. februāra debašu video ieraksts skatāms diena.lv un fb.com/JALatvia

Debates vadīja Arnis Krauze.

JA Latvija Līderu programmu 16–20 gadīgiem jauniešiem organizē ceturto gadu. Latvijā unikālās izglītības programmas mērķis ir veidot jauno līderu paaudzi Latvijas konkurētspējas palielināšanai. Programmā iesaistītie mentori — Latvijā pazīstami uzņēmēji un vadītāji — mācību gada laikā ar savu pieredzi iedvesmo un iedrošina jauniešus īstenot savu līdera talantu.

Sarunai piešķirtais formāts ir debates. Debates ir spēle, kurā mērķis ir pārliecināt tiesnesi un skatītājus kādā strīdīgā jautājumā, pārspējot oponentus ar labiem argumentiem, aizraujošu runu un trāpīgiem jautājumiem.

JA Latvija Līderu programma tiek īstenota sadarbībā ar uzņēmumu CleanR un Rīgas Koučinga skolu.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru
        KALENDĀRS 
swedbank.lv

      

© Junior Achievement - Young Enterprise Latvija. Visas tiesības aizsargātas.